Dołącz do załogi

 

Gry wideo to Twoja wielka pasja, masz w sobie żądzę przygód i nigdy nie przysypiasz na wachcie? Śmiało, ruszaj z nami po złoto i sławę!

KLABATER to polski niezależny wydawca gier wideo z siedzibą w Warszawie. Marka Klabater powstała w 2016 i należy do CDP sp. z o.o. firmy od ponad 20 lat działającej na polskim rynku wydawniczym i dystrybucyjnym. Naszym celem jest wydawanie produkowanych w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej gier. Wspieramy niezależnych producentów w ich drodze po sukcesy na globalnych rynkach cyfrowych i retailowych.

  • Jeśli zgłaszasz swoją kandydaturę na konkretne stanowisko, wpisz je powyżej. Wydawnictwo Klabater stale się się rozwija i zawsze szuka talentów związanych z branżą gier wideo. Możesz przesłać nam swoje CV nawet jeśli nie widzisz aktualnie na tej stronie ogłoszenia o naborze na stanowisko odpowiadające twojemu doświadczeniu, zainteresowaniom i ambicjom. Może jeszcze nie wiemy, że nasza załoga potrzebuje kogoś takiego jak ty!
  • Accepted file types: pdf, doc, docx, odt.

* Pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest CDP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Jagiellońska 88, 00-992 (dalej: „CDP”). Podane dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych CDP jest dobrowolne. Prosimy o uwzględnienie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ” w stopce przesyłanego dokumentu CV.